توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت شهردارو ( فارمكس سابق ) يكي از كارخانجات توليد كننده دارو در ايران ميباشد كه در منطقه شهريار تهران قرار دارد .

شركت شهر دارو با نزديك به 40 سال سابقه فعاليت در زمينه فرمولاسيون تحقيقات داروئي و توليد اشكال مختلف داروئي ، آرايشي و بهداشتي يكي از كاملترين مجموعه هاي داروئي كشور مي باشد .
شركت شهر دارو با استفــــاده از روشهاي نــويــن علمــي و آگاهــــي از نيـاز داروئي كشور فرآورده هاي داروئي و بهداشتي خود را با كيفيت بسيار خوب توليد و عرضه مينمايد .

رمز موفقيت شركت لابراتوارهاي شهر دارو در استفاده از كادر علمي بسيار توانائي است كه در اختيار داشته و از دانش علمي و فني كادر علمي خود بهترين بهره را در توليد و عرضه محصولات داروئي و بهداشتي كسب مي نمايد .
شركت شهر دارو با توليد و عرضه گونه هاي مختلف داروئي مانند داروهاي قلبي - داروهاي پائين آورنده چربي خون - داروهاي ضد درد - داروهاي تنفسي - انواع ويتامين ها - داروهاي ضد پاركينسون و …. پيوسته رضايت خاطر در اطمينان مصرف كنندگان محصولات خود را فراهم مي آورد . 

برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .
 

 

   
نام گروه: شرکت داروسازی شهر دارو
بازدید:  2174
عضویت در خبرنامه
لطفا برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

ایمیل :

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

شرکت مهندسی پردازش تام کار

آمار سایت
گروه کالاها
آیا میدانید؟
آیا میدانید که :
استویا Stevia  یک شیرین کننده خوراکی است که از برگ های گیاه Stevia rebaudiana گرفته میشود.این شیرین کننده 300 بار از قند معمولی شیرین تر میباشد.بدلیل اینکه این ماده میزان قند خون را بالا نمیبرد براحتی توسط افراد دیابتی قابل مصرف است.
بعلاوه در مطالعه ای که در سال 2009 صورت گرفته مشخص شده است که این ماده خواص ضد فشار خونی،ضد توموری و ضد اسهال را نیز دارا میباشد.
گرچه در سال 2006 مطالعه سازمان جهانی بهداشت(WHO) نشان دهنده این مطلب بود که مصرف این ماده عوارض جانبی خاصی بدنبال ندارد ولی این موضوع از سوی سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) مورد تایید قطعی نمیباشد.
این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و چند سالی است که در شهرهای شمالی ایران نیز کشت میشود.
 
بخش علمی     
دکتر داریوش خداوردی

 

عناوین برگزیده خبرها
    
اخبار سازمان غذا و دارو