توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

لابراتوار داروسازی پورسينا در سال 1338 تاسيس گرديد . اين مجموعه که بنای اوليه آن در تهران برپا شد، فعاليت خود را در ابتدا با توليد 10 نوع دارو آغاز نمود.پس از مدتی، اين لابراتوار به منطقه صنعتی فعلی واقع در جاده مخصوص تهران کرج منتقل گرديد و مدتی بعد همراستا با توسعه صنعت داروسازی در کشور، تهيه فرآورده های آرايشی و بهداشتی را به جمع توليدات خود اضافه نمود.
اين شرکت از سال 1371به بعد توليد داروهای گياهی استاندارد را به محصولات دارويی خود افزود، به طوري که در حال حاضر70 قلم داروی شيميايی و10 قلم داروی گياهی را توليد می نمايد.
در حال حاضر لابراتوار داروسازی پورسينا با در اختيار داشتن 10 دکتر داروساز به علاوه کادر مجرب فنی، دستگاههای پيشرفته تحقيقاتی، آزمايشگاهها، ماشين آلات مدرن و فضای گسترده توليد به عنوان يکی از پيشگامان صنعت داروسازی کشور در حال فعاليت بوده و با تلاش بی وقفه در حال گسترش همه جانبه تحقيقات خود جهت توليد داروهای جديد شيميايی و گياهی ديگری است که در آينده نزديک به سيستم دارويی کشور عرضه خواهند شد.
پورسينا برای پيشرفت در زمينه صنعت داروسازی و تحقيقات دارويی و کلينيکی، علاوه بر به کارگيری امکانات و ظرفيتهاي فني و تخصصي خود، ارتباط نزديکی را با مراکز دانشگاهی، تحقيقاتی و متخصصين صنعت داروسازی برقرار نموده و تاکنون بيشتر از 20 طرح تحقيقاتی و کلينيکی را مورد حمايت خود قرار داده است.

  برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت