توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت كيش ويتامينز كلاب و نوتريشن ، نماينده انحصاري مكمل هاي غذايي شركت Nature's Gifts آمريكا در كشور ايران است . اين شركت از حدود سال 1384 شمسي در ايران فعاليت خود را در زمينه واردات و ارائه اين محصولات آغاز نموده و با توجه به استقبال مصرف كنندگان ، متخصصين و پزشكان از اين محصول ، اقدام به تكميل سبد محصولات وارداتي خود نموده است .

اين شركت در حال حاضر ، محصولات متنوعي را از اين برند معتبر كشور آمريكا ، در سبد وارداتي خود به هموطنان گرامي ارائه مي دهد .
از موارد متمايز شدن اين محصولات از ساير موارد مشابه در بازار مي توان به موارد زير اشاره نمود :
* عملكرد اختصاصي تر در زمينه هاي مختلف ، از جمله در زمينه سندرم پيش قاعدگي خانمهاي جوان ، سندرم پيش يائسگي خانمها مسن ، مشكلات جنسي آقايان
* هر محصول از محصولات شركت نيچرزگيفتز ، حاوي تركيباتي است كه براي دريافت آنها مي بايست حداقل 3-2 نوع قرص از برندهاي ديگر مصرف نمود . در ضمن قابل ذكر است فرمول هاي اين شركت به نحوي بررسي و تهيه شده اند كه حداكثر ميزان اثردهي را براي مصرف كنندگان به ارمغان خواهند آورد .
* انجام آزمايشات باليني متعدد در مراكز معتبر دانشگاهي خارج و داخل كشور ، از ديگر مزاياي محصولات اين شركت مي باشد كه به جرات مي توان گفت ،‌محصولات اين شركت تاحدود زيادي از همقطاران ( مكمل هاي غذايي ) ديگر پيشي گرفته ، و راه خود را از ديگران جدا نموده است .

برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .
 

 

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
بازدید وزیر بهداشت تایلند از شرکت داروسازی رها
بازدید وزیر بهداشت تایلند از شرکت داروسازی رها

سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
رونمايي از 2 داروي جديد در اصفهان با حضور وزير بهداشت
رونمايي از 2 داروي جديد در اصفهان با حضور وزير بهداشت


آمار سایت