توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید.

شرکت پارس کوروش وابسته به سی آر اس جی تی ال ال سی در دوبی ( امارات متحده عربی) می باشد که در آزمایشات کلینیکی بیمارستانها و شرکتهای داروسازی سهیم بوده و همچنی یک نماینده بین المللی جهت تامین مواد اولیه برای تولید کنندگان فولاد و آلومینیم می باشد.

شرکت پارس کوروش به یک تامین کننده پیشتاز بین المللی و جهانی تبدیل شده و به تامین نیازهای روزافزون مشتریان خود از هر جای دنیا می پردازد.

این شرکت رو به رشد از داشتن روابط طولانی مدت با تامین کنندگان اصلی، مشتریان ، موسسات مالی و خطوط کشتیرانی و از اینکه در تمام دنیا بعنوان شرکتی که در آسیا ، اروپا ، و بازارهای جهانی خلیج محصولات باکیفیت بر طبق استانداردهای بین المللی ارائه می دهد شناخته شده است و به خود می بالد

این شرکت محصولاتی با کیفیت عالی از یک تولید کننده معتبر و به قیمتی رقابتی و منطقی به تمام دنیا ارائه می دهد .
شرکت پارس کورش در ایران بعنوان یک شرکت بازرگانی عمومی تاسیس گردید و به دو شرکت مجزا به نامهای پارس کوروش طب و پارس کوروش تابان افراز شد

شرکت پارس کوروش طب توزیع کننده محصولات پزشکی ، بیمارستانی و دارویی از کشور آلمان ، انگلیس و چین بوده و می توان گفت این شرکت منحصرا در زمینه تجهیزات و مواد پزشکی فعالیت می کند نیز در زمینه صادرات مشغول می باشد و محصولات خود را جهت صادرات به تمام نقاط دنیا و همچنین در بازارهای محلی با قیمتی رقابتی ارائه می نماید.

شرکت پار کوروش تابان نیز یک نماینده بین المللی در زمینه مواد اولیه معدنی و فلزی به منظور استفاده در صنایع فولاد و آلومینیم مانند کک نفت تکلیس شده ، سنگ یخ مصنوعی فلوراید آلومینیم ، اکسید آلومینیم ، شمش ، فلزات سلیسیم دار ، فرو منگنز ، فرو سلیکان ، سنگ آهن ، بلوک آند کربن و آهن پاره به شکل hms 1 , 2 ریل های مستعمل و ضایعات کشتی می باشد.

برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید . 

 

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت