توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

برای دیدنلیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .
 

 

گروهي از افراد علاقه مند به طبيعت و متخصص به توليد محصولات طبيعي با همراهي تعدادي از سرمايه گذاران معتبر، به منظور توليد مكمل ها و افزودني هاي غذايي طبيعي از ميكروجلبك ها، در راستاي زمينه سازي فرهنگ استفاده از مواد طبيعي در غذاي روزانه و ارتقاي سلامت جامعه، در سال 1386 اقدام به تأسيس شركت سينا ريز جلبك قشم نمودند. براي نيل به اهداف ياد شده در ابتدا اين شركت به عنوان نماينده انحصاري يك شركت معتبر و پيشگام در زمينه توليد ميكروجلبك ها، فميكو در ايران شروع به فعاليت كرد. بعد از 3 سال با تكيه بر تواناييهاي كارمندان، مديريت كارآمد و تخصص در زمينه بازرگاني محصولات دارويي و مكمل هاي غذايي، تصميم به توليد اين ميكروجلبك ها در ايران نموده است. قرار گرفتن كارخانه توليد ميكروجلبك ها در جزيره قشم، طبيعت بكر و پاكيزه آن منطقه، مجاورت با خليج فارس، تابش هميشگي نور خورشيد و استفاده از تكنولوژي مدرن امكان توليد ميكروجلبك هاي غني از مواد معدني، ويتامين ها و آنتي اكسيدانها با كيفيت بالا كه يكي از نيازهاي حياتي زندگي مدرن است را فراهم آورده است. هدف اصلي اين شركت فراهم آوردن زمينه يك زندگي سالم براي ايرانيان است.

عضویت در خبرنامه
لطفا برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

ایمیل :

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

شرکت مهندسی پردازش تام کار

آمار سایت
گروه کالاها
آیا میدانید؟
آیا میدانید که :
استویا Stevia  یک شیرین کننده خوراکی است که از برگ های گیاه Stevia rebaudiana گرفته میشود.این شیرین کننده 300 بار از قند معمولی شیرین تر میباشد.بدلیل اینکه این ماده میزان قند خون را بالا نمیبرد براحتی توسط افراد دیابتی قابل مصرف است.
بعلاوه در مطالعه ای که در سال 2009 صورت گرفته مشخص شده است که این ماده خواص ضد فشار خونی،ضد توموری و ضد اسهال را نیز دارا میباشد.
گرچه در سال 2006 مطالعه سازمان جهانی بهداشت(WHO) نشان دهنده این مطلب بود که مصرف این ماده عوارض جانبی خاصی بدنبال ندارد ولی این موضوع از سوی سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) مورد تایید قطعی نمیباشد.
این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و چند سالی است که در شهرهای شمالی ایران نیز کشت میشود.
 
بخش علمی     
دکتر داریوش خداوردی

 

عناوین برگزیده خبرها
    
اخبار سازمان غذا و دارو