توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید.

شرکت ” نو تک فار ” یک شرکت دانش بنیان در زمینه فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی مستقر در پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران می باشد .

اعضای گروه علمی ، تحقیق و توسعه و مسئول فنی و مدیران شرکت در حال حاضر جمعا چند دکتر دارو ساز ، پزشک و کارشناس ارشد شیمی با سابقه کار طولانی در زمینه گیاهان دارویی ، درمان ، داروسازی گیاهی و فرمولاسیون انواع دارو ها می باشند . در مجموع کادر تخصصی شرکت دارای قابلیت و تجربه مناسبی در زمینه فرمولاسیون و تولید صنعتی داروهای گیاهی می باشد .

شرکت ” نو تک فار” تا کنون جهت چهار داروی خود به نام های شربت رکولیک و پماد رکوبیزول و شربت کالیک و پماد بیزالن پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان دریافت داشته است.

تولید صنعتی این چهار دارو انجام و در داروخانه های سراسر کشور در دسترس می باشد.

از اهداف اصلی شرکت ” نو تک فار ” طراحی و توسعه فرمولاسیون های مختلف در زمینه داروهای گیاهی می باشد و به همین دلیل گروه تحقیق و توسعه شرکت( R&D ‌‌‌‌‌) در این زمینه فعال بوده و محور اصلی فعالیت های علمی شرکت را تشکیل می دهد .

ساخت داروهای شرکت ” نو تک فار ” با همکاری کارخانجات معظم داروپخش و در خط تولیدآن توسط کادر تخصصی شرکت ” نو تک فار ” صورت می پذیرد .

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت