توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید.

 شركت داروسازی ايران داروك يكی از بزرگ‌ترين و پيشرفته‌ترين مراكز تهيه و توليد صنعتی و علمی داروهای گياهی در ايران است كه از ابتدای سال ١٣٦٠ فعاليت خود را با هدف تهيه فرم‌های دارويی قابل قبول بر اساس معيارهای رايج بين‌المللی و مطابق با اصول GMP آغاز نمود. اين شرکت در طی اين مدت با درنظر گرفتن اهداف فوق، موفق گرديده است كه بيش از ٢٠ نوع فرمولاسيون دارويی، تهيه و روانه بازار مصرف نمايد. در تهيه اين فرآورده ‌ها بيش از چهل نوع گياه دارويی استفاده شده كه پس از تهيه از منابع معتبر، استاندارد و علمی و تأييد مشخصات كمی و كيفی آنها توسط واحد كنترل كيفی، در خط توليد قرار گرفته و به اشكال دارويی از قبيل قرص، قطره، شربت و ساشه تبديل می‌گردند. در حين توليد نيز آزمايشات كنترلی بر روی فرآورده‌ها انجام گرفته و نهايتاً پس از تأييد، بسته‌بندی و روانه بازار مصرف می‌گردند.

هم راستا با يکی از اهداف عالي نظام دارويي كشور که سوق دادن هوشمندانه واردات دارو به سمت توليد داخلي است، شركت داروسازي ايران داروك در سال 1390 با هدف گسترده نمودن توليدات گياهی خود و نيز توليد داروهاي شيميايي و مكمل‌هاي رژيمي- غذايي به مجموعه پوراطب الحاق گرديد.

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت